son dakika haberleri

BESYO’ya girecek gençlere belediye desteği

Van’ın Çatak Belediyesi, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulunun (BESYO) yetenek sınavına girecek öğrencilere destek sağladı.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
BESYO’ya girecek gençlere belediye desteği
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 31.07.2019  16:42:00 eklendi.

Çatak Belediyespor bünyesinde hazırlanan öğrenciler, Batman Üniversitesinde yapılacak olan BESYO sınavlarına katılmak için Çatak Belediye Başkan Vekili Cemil Karataş ile görüşerek destek istedi. Öğrencilerle bir süre görüşüp sohbet eden Başkan Vekili Karataş, “Belediyemiz bünyesinde görev yapan uzman eğitmenlerimiz öğrencileri yetenek sınavına en iyi şekilde hazırlıyor. Belediye Başkanımız Abdurrahman Şeylan ve bizler gençlerimizi önemsiyoruz, onların daima yanındayız. Bu kapsamda üniversitelerin beden eğitimi ve spor yüksekokulu bölümlerinde eğitim öğretim görmek isteyen öğrencilerimizin taleplerine destek olduk. Belediye olarak onlara eğitimler verdik. Sınava girecek tüm öğrencilerimize de başarılar diliyorum” dedi. 


15 kişiden oluşan grup için Çatak Belediyesi tarafından araç ve yakıt desteği verilirken, AK Parti İlçe Koordinatörü İskender Şeylan ve AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Emrullah Bozdemir ise Batman’da sınava girecek öğrenciler için konaklama ve yemek giderleri konusunda destek sağladı.


Çatak |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler