son dakika haberleri

Benim Yuvam ekibi çocuklara unutulmaz bir gün yaşattı

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Van İl Müdürlüğü ile Benim Yuvam ekibi işbirliğiyle İran sınırına sıfır noktada bulunan Keçikayası Köyü İlkokulu öğrencilerine unutulmaz bir gün yaşatıldı.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Benim Yuvam ekibi çocuklara unutulmaz bir gün yaşattı
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 09.11.2018  10:18:00 eklendi.

 Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Van İl Müdür Yardımcısı Cahit Eldemir koordinatörlüğünde Saray ilçesinin Keçikayası Köyü İlkokulu öğrenci ve öğretmenlerine yönelik çeşitli faaliyetler gerçekleştirildi. Keçikayası İlkokulu sınıf öğretmenlerinden Kübra Gökçe'nin duyarlılığı sayesinde gerçekleştirilen etkinlikler hem eğitici, hem eğlendirici oldu. 

 

15 yıllık sosyal sorumluluk hareketi olan Benim Yuvam ekibine ulaşan Kübra Gökçe, öğrencilerinin keyifli bir gün geçirmesini istedi. 
 

Benim Yuvam ekibinin sorumlusu Funda Dicle ise, öğretmenden gelen taleplere kayıtsız kalmadı. 

 

Benim Yuvam ekibi aracılığıyla harekete geçen İl Müdür Yardımcısı Cahit Eldemir, hem öğretmenlere hem öğrencilere mahremiyet ve istismar konularında bir eğitim faaliyeti planladı. Ardından üniversite öğrencileriyle iletişime geçen Eldemir, çocuklara yönelik eğitici ve eğlendirici birçok faaliyet organize etti. 

 

Faaliyetlerle ilgili açıklamalarda bulunan İl Müdür Yardımcısı Eldemir, “Köy okullarında eğitim gören çocuklara yönelik bu faaliyetleri büyük bir özveriyle devam ettireceğiz” dedi. 


Van |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler