son dakika haberleri

Bem-Bir-Sen Van şubesinden Dayanışma yemeği

Bem-Bir-Sen Van Şube Başkanı Harun Altın tarafından Edremit Belediyesinde çalışan üyeler adına yemekli bir toplantı tertip etti.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Bem-Bir-Sen Van şubesinden Dayanışma yemeği
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 13.10.2017  13:25:00 eklendi.

 Yemeğe Edremit Kaymakamı , Belediye Başkan Vekili Atıf Çiçekli ve Edremit Belediyesi çalışanları katıldı.


Verilen dayanışma yemeğinde bir konuşma yapan Kaymakam ve Belediye Başkan vekili Çiçekli, başarının memur işçi ve diğer iş kollarında çalışan bütün personellerle elde edileceğini , bir kişinin tek başına bir şey yapamayacağını, ekip halinde uyum içerisinde çalıştıkları zaman güzel gelişmeler yaşanacağını ifade etti. Bu bağlamda, Bem-Bir-Sen’i yapmış oldukları çalışmalardan dolayı da kutladıklarını dile getirdi.


Bem-Bir-Sen Van Şube Başkanı Harun Altın da yaptığı konuşmada; üyelerle dayanışma içinde olmak moral motivasyonları yüksek tutmak çalışanların yanında olduklarını hissetirmek amacıyla bir araya geldiklerini söyledi. Altın, konuşmasının devamında, ülkemizin birlik ve beraberlik içinde olması gerektiğini yaşanmakta olan süreç itibariyle önemli gelişmelerin olduğunu bu zamanlarda ülke olarak birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmenin önemine vurgu yaptı. Edremit kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Sayın Atıf Çiçekli’nin Edremit ilçemize yapmış olduğu başarılı çalışmalardan dolayı kendilerini tebrik ettiklerini ve başarılarının devamlı olmasını diledi. Yemekli toplantı daha sonra hatıra fotoğraflarının çekilmesi ile son buldu.


Edremit |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler