son dakika haberleri

Başkan vekili Sinan Aslan ilçe sınırlarındaki ziyaretlerini sürdürüyor

İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Sinan Aslan, Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Abidin Göksoy ile İpekyolu Gündüzlü Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi Müdürlüğü’ne ziyarette bulundu.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Başkan vekili Sinan Aslan ilçe sınırlarındaki ziyaretlerini sürdürüyor
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 26.11.2019  15:43:00 eklendi.

 2017 yılında İpekyolu Belediyesi Engelsiz Yaşam Akademisi olarak hizmete açılan merkezde zihinsel, görme, işitme, down, mikrosefali, hidrosefali, otizm gibi engel gruplardan oluşan, öğrenciler faydalanıyordu.

 

Buradaki eğitim hizmetlerinin tekrar aktif olması için her türlü desteği sağlayacağını ifade eden İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Sinan Aslan kursiyerler ve eğitmenlerle tanışarak, müdürlüğün genel durumu ve çalışmaları ile ilgili yöneticilerden bilgi aldı.

 

Daha önce de İpekyolu Belediyesine bağlı Sürekli Eğitim Merkezini ziyaret eden Başkan Vekili Aslan, 670 öğrencinin eğitim aldığı ve kaynak kitap, kırtasiye yardımlarının kesildiği merkeze de yine aynı şekilde destek olacağını belirtti.

 

İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Sinan Aslan İpekyolu Gündüzlü Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi Müdürlüğü eğitmen ve yöneticilerinin öğretmenler gününü kutlayarak, karanfil ve çeşitli hediyeler verdi. Merkezde bulunan öğrencilerin velileriyle de tanışan Aslan, 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Günü dolayısıyla kadın velilerimize karanfil hediye ederek, sağlıklı ve huzurlu günler diledi.

 

İpekyolu Gündüzlü Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi Müdürü Fikret Yavuz ise ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Sinan Aslan’a kursiyerlerinin el emeği olan tabloyu hediye etti.


İpekyolu |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler