son dakika haberleri

Başkan vekili Sinan Aslan Bostaniçi Mahallesi’nde incelemelerde bulundu

İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Sinan Aslan ilçe kurum amirleri ile birlikte Bostaniçi Mahallesi’nde incelemelerde bulundu.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Başkan vekili Sinan Aslan Bostaniçi Mahallesi’nde incelemelerde bulundu
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 21.11.2019  21:49:00 eklendi.

 Başkan Vekili Aslan’ın ilk durağı Bostaniçi Mahallesi’nde bulunan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı oldu. Buradaki kurum amirleri ile bir toplantı gerçekleştiren Aslan, yapılacak çalımalar hakkında bilgi aldı. Ardından Vakıf’taki etüt merkezi öğrencileri ile bir araya gelen Başkan Vekili öğrencilerle sohbet ederek eğitim öğretim hayatlarında başarılar diledi.

 

Daha sonra Aslan, Bostaniçi Mahallesi’ndeki esnaf ve vatandaşlardan belediye çalışmaları ve hizmetleri hakkındaki talep ve görüşleri dinledi. Esnaf ve vatandaşlar da kendilerini dinleyerek sorunlarını çözme gayreti içinde bulunan Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Aslan’a teşekkür ederek çay ikram etti.

 

Sıcak bir ortamda geçen esnaf ziyaretinin ardından Aslan, Bostaniçi Anaokulu’na uğrayarak yönetici ile öğretmenlerden okuldaki eğitim faaliyetleri ile çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 

İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Sinan Aslan son olarak İpekyolu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı Bostaniçi Ek Hizmet Binası ve Garajı’na uğrayarak, çalışma sistemi ve personel yapısı ile ilgili bilgi aldı. Yapılması planlanan çalışmaların, eksiksiz ve düzenli bir şekilde uygulanması hususunda birim müdürlerine talimatlar verdi.

 

İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Sinan Aslan İpekyolu ilçe sınırlarının düzen ve refahı için İpekyolu Belediyesi’nin gereken özeni her zaman sağlayacaklarını belirterek benzer çalışmalara devam edeceğini bildirdi.

 


İpekyolu |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler