son dakika haberleri

Başkan Vekili Öztürk inşaat çalışmalarını yerinde inceledi

Van Başkale Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Abdulselam Öztürk, Başkale Belediyesi tarafından yaptırılan yarı Olimpik Yüzme Havuzunun inşaat çalışmalarını yerinde inceledi.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Başkan Vekili Öztürk inşaat çalışmalarını yerinde inceledi
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 13.09.2018  12:25:00 eklendi.

 Kaymakam Abdulselam Öztürk, ilgili birim müdürleri ile birlikte Başkale Belediyesi tarafından yaptırılan yarı Olimpik Yüzme Havuzu inşaat çalışmalarını yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı. Yüzme havuzuna gerçekleştirdiği incelemeler hakkında açıklamada Kaymakam Öztürk, "İlçemize halkımıza birçok hizmetlerde bulunduk. Yarı Olimpik Yüzme Havuzu da onlardan biri. Gençlerimiz, çocuklarımız başta olmak üzere tüm vatandaşlarımızın yüzme imkanı bulacak bir tesis olacak. İnşaat çalışmaları hızlı bir şekilde devam ediyor. Bu tesisin biran önce bitirilerek vatandaşlarımızın hizmetine sunulacaktır” dedi. 

Van ve ilçeleri başta olmak üzere Hakkari ve Yüksekova’dan da insanların yüzme imkanı bulacağı 3 bin 200 metrekare olan üzerinde yapılan tesis, Van’ın cazibe merkezlerinden biri olacak diyen Kaymakam Öztürk, çocuklar ve gençlerin buradan yüzme öğreneceğini ifade etti. 

 


Başkale |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler