son dakika haberleri

Başkan Vekili Çiçekli’den ‘23 Nisan’ mesajı

Van’ın Edremit Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Atıf Çiçekli, dünyada çocuklara armağan edilen tek bayram olan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten dilekleriyle kutladığını söyledi.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Başkan Vekili Çiçekli’den ‘23 Nisan’ mesajı
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 22.04.2018  15:59:00 eklendi.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınlayan Başkan Vekili Çiçekli, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın dünyada çocuklara armağan edilen tek bayram olduğunu söyledi.


Çiçekli, “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın daha büyük, daha güçlü, daha zengin, daha istikrarlı bir Türkiye’de yaşamaları için var gücümüzle çalışıyoruz. Geleceğe emin adımlarla yürümek için geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız için ne yapsak azdır. Biz de Edremit Kaymakamlığı ve belediyesi olarak çocuklarımızın ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda sosyal, kültürel ve eğitim alanında çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Bu duygularla tüm çocuklarımızın bayramını gönülden tebrik ediyor, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin ilk Başkanı Gazi Mustafa Kemal ile tüm şehit ve gazilerimizi rahmet ve minnetle yad ediyorum” dedi. 


Edremit |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler