son dakika haberleri

Başkan Tanış'ın 10 Nisan Polis Haftası Mesajı

Gürpınar Belediye Başkanı Hayrullah Tanış, 10 Nisan Polis Haftası nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Başkan Tanış'ın 10 Nisan Polis Haftası Mesajı
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 09.04.2019  13:35:00 eklendi.

 Başkan Tanış mesajında ''Kurulduğu 10 Nisan 1845 tarihinden bugüne kadar, köklü birikimi, tecrübesi ve fedakâr mensuplarıyla halkın huzuru, refahı ve mutluluğu için mesai mefhumu gözetmeksizin büyük bir özveri ile çalışan Türk Polis Teşkilatımızın 174. yılı kutlu olsun.


Toplumsal huzur ve güvenin teminatı olan Emniyet Teşkilatımız, temel hak ve özgürlüklerin korunmasında, tecrübeli elemanları ve teknik donanımları ile dünya güvenlik kuruluşları arasında adından söz ettiren bir kurum olmuş; çeşitli ülke polis teşkilatlarına eğitim verir hale gelmiştir.


Kamu düzeninin korunması, asayişin sağlanması, suçu önleyerek faillerin adalete teslim edilmesi gibi görevlerinde vatandaşlarımızla omuz omuza hizmet veren Polis Teşkilatımız, ülkemizin bölünmez bütünlüğüne sonsuza dek sahip çıkacağına inanıyorum.


Bu duygu ve düşüncelerle Polis Teşkilatımızın 174. kuruluş yıl dönümünü ve 10 Nisan Polis Günü'nü kutluyor, aziz şehitlerimize Allah'tan rahmet, kahraman gazilerimize şükranlarımı sunuyorum. Görevi başında bulunan tüm polislerimize ve ailelerine de sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum" dedi.


Gürpınar |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler