son dakika haberleri

Başkan Tanış'dan Yeni Yıl Mesajı

Gürpınar Belediye Başkanı Hayrullah Tanış, yeni yıl dolayısıyla mesaj yayımladı.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Başkan Tanış'dan Yeni Yıl Mesajı
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 31.12.2019  10:09:00 eklendi.

 Başkan Tanış, mesajında,  “2020 yılının milletimize ve dünyaya barış, huzur ve refah getirmesini temenni ediyor, toplumsal hayatımızda daima sağduyunun, hoşgörünün, kardeşliğin, sevgi ve saygının hâkim olmasını diliyorum.” dedi.
2020 yılında ilimiz ve ilçemiz için güzel gelişmelerin yaşanacağına gönülden inandığını anlatan Başkan Tanış, şu ifadelere yer verdi:


“Geride bıraktığımız yıl içerisinde ilçemiz açısından birçok alanda atılımlar gerçekleştirdik ve üzerimize düşen görevi layıkıyla yerine getirmek için yoğun bir çaba sarf ettik. 2019 yılında olduğu gibi 2020 yılında da ilimiz ve ilçemizin gelişimine katkı sunmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Umudumuzu, kararlılığımızı ve güvenimizi hiçbir zaman yitirmeden, Devlet-Millet işbirliğiyle şehrimizin gelişmesi ve mutlu yarınlara ulaşması için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bu vesileyle, Gürpınarlı hemşehrilerim başta olmak üzere, tüm vatandaşlarımızın yeni yılını kutluyor, sağlık, mutluluk, başarı ve huzur dolu nice yıllara kavuşmayı Yüce Mevla’dan niyaz ediyorum.”


Gürpınar |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler