son dakika haberleri

Başkan Tanış, Bilim Fuarına katıldı

Gürpınar Belediye Başkanı Hayrullah Tanış, Atatürk ve Yavuz Selim Ortaokulları’nda gerçekleştirilen TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı’nın açılış törenine katılarak öğrencilerin hazırladığı projeleri tek tek inceledi.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Başkan Tanış, Bilim Fuarına katıldı
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 03.05.2019  13:44:00 eklendi.

 Okul öğretmenleri rehberliğinde okul öğrencileri tarafından hazırlanan projeleri inceleyen Başkan Tanış, öğrencilerle uzun sohbetler ederek projeleri beğendiğini iletti.


Gürpınar Belediyesi bünyesinde bir proje yarışması başlattıklarını hatırlatan Başkan Tanış, “Bugün sizin projelerinizi incelemek bizleri gururlandırdı ve umutlandırdı. Öğrencilerimizin sayesinde geleceğimizin çok iyi olacağını gördük. Bizim hazırladığımız nasıl bir Gürpınar hayal ediyorsun projesine de aynı şekilde katılacağınızı umut ediyorum. Güzel projeleriniz gelecek ve bizlerde hayallerinizdeki Gürpınar’ı inşa etmek için elimizden geleni yapacağız. Bu anlamda Gürpınar’da yaşayan bütün vatandaşlarımızın fikirlerini önemsiyoruz ve herkesin Gürpınarın gelişimine ve güzelleşmesine katkı sunacak projelerini bekliyoruz.”

 

Proje Fuarları toplu fotoğrafın ardından sona erdi.


Gürpınar |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler