son dakika haberleri

Başkan Soğanda'dan Çaldıran İlçesine Ziyaret

AK Parti Van il Başkanı Av. Zahir Soğanda, beraberindeki il yönetim kurulu üyeleri Çaldıran ilçesini ziyaret etti.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Başkan Soğanda'dan Çaldıran İlçesine Ziyaret
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 26.11.2016  14:06:00 eklendi.

Başkan Soğanda ilçe ziyaretleri kapsamında sabah erken saatlerinde Çaldıran ilçesinde, ilçe Başkanı Fevzi Akbalık ve yönetimi ile bir araya geldi.


İlçe yönetim kurulu toplantısında açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Fevzi Akbalık, teşkilatlarının ilçede her zaman için diri olduğunu ifade ederek, birlik beraberlik içerisinde çalışmalarını yürüttüklerini belirtti. Daha sonra konuşan AK Parti Van il Başkanı Av. Zahir Soğanda belirli programlar çerçevesinde ilçe ziyaretlerini gerçekleştirdiklerini ifade ederek, tüm ilçelerin sorun ve sıkıntılarına hakim olduklarını belirtti. Soğanda, "Teşkilat çalışmalarında her zaman sistemli bir şekilde çalışma başarı getirmektedir. İlçelerimiz de belli aralıklarla gündemlerini belirleyerek toplantılarını gerçekleştiriyorlar. İlçe koordinatörlerimiz de her hafta ilçelerinde olup yönetim toplantılarına katılmaktadırlar. Tüm ilçelerimizde yönetim kurulu toplantılarını sürdüreceğiz" dedi.


Başkan Soğanda daha sonra beraberindekiler ile İlçe Ziraat Odası, ilçe Köy korucuları derneği ve ilçe esnaf ve sanatkarlar odası Başkan ve üyelerini ziyaret ederek sorun ve sıkıntılarını dinledikten sonra ilçeden ayrıldı.

 


Çaldıran |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler