son dakika haberleri

Başkan Soğanda Oyunu Kullandı

AK Parti Van İl Başkanı Av. Zahir Soğanda, oyunu kullandı.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Başkan Soğanda Oyunu Kullandı
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 01.11.2015  14:21:00 eklendi.

Sabah saatlerinde beraberindeki partililer ile Merkez Anadolu İmam Hatip Lisesi’ni ziyaret eden AK Parti Van İl Başkanı Av. Zahir Soğanda, burada 2012 Nolu sandığa gelerek oyunu kullandı.


Genel seçimlerin ülkeye hayırlar getirmesini temenni eden Başkan Soğanda, demokrasinin temeli olan seçimlerin halkın iradesinde gerçek anlamda yansımasını istediklerini belirtti. Başkan Soğanda, “Geçen seçimlerde olan sıkıntıların bu seçimde meydana gelmemesini diliyorum. Biz her zaman barış içerisinde bir yarış olması için çalışıyoruz. Bu seçimde ülkemiz üzerinde oynanan kirli oyunların son bulmasını temenni ediyorum. Seçimlerin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.


Başkan Soğanda, daha sonra beraberindekilerle birlikte Münci İnci Anadolu Lisesi, Denizcilik Anadolu Lisesi, İdrisi Bitlisi Ortaokulu, Koç İlköğretim Okulu, Bardakçı Zeve Ortaokulu, Halide Edip Kız Meslek Lisesi, Yavuz Selim İlkokulu, Polatoğlu İlkokulu, İstasyon İlkokulu, Kalecik İlkokulu, Kalecik TOKİ Atatürk Ortaokulu, Hüseyin Çelik Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Seyrantepe Abdulhamit Han ile Hasan Ali Yücel ilkokullarını ziyaret etti.


SEÇİM ÖZEL |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler