son dakika haberleri

Başkan Say, milli atlet Değer’i tebrik etti

Van’ın Edremit Belediye Başkanı İsmail Say, Romanya’da gerçekleştirilen Balkan Gençler Atletizm Şampiyonasında farklı kategorilerde ikincilik ve üçüncülük elde eden Mahsum Değer’i tebrik ederek çeşitli hediyeler verdi.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Başkan Say, milli atlet Değer’i tebrik etti
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 17.07.2019  15:47:00 eklendi.

2-3 Temmuz 2019 tarihinde Romanya’daki şampiyonaya katılan Vanlı Mahsum Değer, 5 bin metrede Balkan ikincisi, 3 bin metrede ise Balkan üçüncülüğü elde ederek memleketine dönmüştü. Van’a gelişi ile birlikte ilk ziyaretini beraberindeki hocası Milli Atletizm Antrenörü Hüseyin Esen ile Edremit Belediye Başkanı İsmail Say’a yapan Değer, şampiyonayla ilgili bilgiler verdi. 


Çalışmalarının aralıksız sürdüğünü belirten Esen, hedeflerinin Kasım 2019 tarihinde Arjantin’de yapılacak olan dünya şampiyonasında madalya ile dönmek olduğunu belirtti. Bunu başaracak güçte olduğunu dile getiren Esen, kendilerinin ödüllendirilmesinden dolayı da Başkan Say’a teşekkür etti. 


Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Edremit Belediye Başkanı İsmail Say ise, elde edilen başarıdan dolayı başta Hüseyin Esen olmak üzere Mahsum Değer’i tebrik etti. Bu çalışma sonucunda Değer’in dünya şampiyonasından da madalyayla döneceğine olan inancının tam olduğunu vurgulayan Başkan Say, çeşitli hediyeler verdi. 


Hüseyin Esen ve Mahsum Değer ise, Başkan Say’a milli takım eşofmanı hediye ederek başarılar diledi. 


Edremit |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler