son dakika haberleri

Başkan Say’dan kurumlara ziyaret

Van’ın Edremit Belediye Başkanı İsmail Say, kamu kurum ve kuruluşlarına yönelik ziyaretlerini sürdürüyor.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Başkan Say’dan kurumlara ziyaret
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 06.12.2019  09:31:00 eklendi.

 Yoğun bir tempo içerisinde bir yandan belediye hizmetlerini yürüten, öte yandan ise projelerin hayata geçmesi için Ankara temaslarını sürdüren Edremit Belediye Başkanı İsmail Say, kamu kurum ve kuruluşlarına yönelik ziyaretlerine de aralıksız devam ediyor. Beraberinde yardımcısı Ercan Karahan ile çeşitli ziyaretlerde bulunan Başkan Say, ilk olarak Van İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yüksel Yiğit'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Edremit’te yapılması planlanan projeler hakkında bilgiler vererek, fikir alışverişinde bulunan Başkan Say, kurumlar arası diyalogun da önemine değindi. Tüm kurumlarla birlikte uyum içerisinde başarılı çalışmalara imza atma arzusu içerisinde olduklarını dile getiren Başkan Say, Edremit’in gelişimi noktasında da projelerini paylaştı.

 

Daha sonra PTT Van Baş Müdürü Hasan Sarı'ya da iadeyi ziyarette bulunarak, Edremit özelinde fikir alışverişinde bulunan Başkan Say’ın son durağı ise AK Parti Edremit İlçe Başkanı Savaş Nurullah Kıylık oldu. Burada da Başkan Kıylık ve partililer tarafından karşılanan Başkan Say, ortak payda olan Edremit için değerlendirmelerde bulundu. Sohbet havasında geçen ziyarette birçok önemli konu masaya yatırılırken, Edremit’in daha iyi yerlere taşınması için önemli mesajlar verildi.
 

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Van İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yüksel Yiğit, PTT Baş Müdürü Hasan Sarı ve AK Parti İlçe Başkanı Savaş Nurullah Kıylık ise, Başkan Say’a teşekkür ederek, başarı dileklerinde bulundular.

 

Ziyaret, Başkan Say’ın Edremit’in simgesi olan Zerrin Kadeh Çiçeği’nin bulunduğu tabloları hediye etmesi ile sona erdi.

 

 

 

 

 

 

 


Edremit |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler