son dakika haberleri

Başkan Kadıoğlu Gevaş’ta

İstanbul Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, beraberindeki heyetle birlikte Gevaş ilçesini ziyaret etti.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Başkan Kadıoğlu Gevaş’ta
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 22.09.2017  11:55:00 eklendi.

 Başkan Kadıoğlu, sabah saatlerinde İpekyolu Belediyesi ile birlikte yapacakları “Necmi Kadıoğlu Yaşam Merkezi ve Park Projesi”nin temel atma töreni düzene katıldı. Düzenlenen tören sonrası Kadıoğlu beraberindeki heyetle birlikte Gevaş Belediye Başkanı Sinan Hakan’ı ziyaret ettiler. Büyük bir kalabalık tarafından karşılanan heyet, daha sonra belediyeye geçtiler.

 

Başkan Hakan’nın makam odasında bir araya gelen heyet, Van’da yapılan ve yapılacak olan hizmetler konuşuldu. Kadıoğlu ve Hakan, beraberindekiler ile birlikte daha sonra belediye parkında kanaat önderleri, muhtarlar, STK temsilcileri ile bir araya gelindi. Sıcak bir ortamda geçen ziyaret içilen çaylarla son buldu. 

 

Burada kısa bir konuşma yapan Gevaş Belediye Başkanı Sinan Hakan, "En zor zamanınızda bize desteklerini esirgemeyen sayın Kadıoğlu'na Gevaş halkı adına şükranlarımı sunuyorum" dedi.
 

Esenyurt Belediye Başkanı Necmi ise, “Gevaş’ın gönlümüzdeki yeri bambaşkadır. Ben buraya geldiğimde evime gelmiş gibi hissediyorum. Yabancılık çekmiyorum. Önemli olan gönüller inşa etmektir" dedi.

 

 

 

 

 


Gevaş |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler