son dakika haberleri

Başkan Hakan, 10 parmağında 10 marifet

Van’ın Gevaş Belediye Başkanı Sinan Hakan, ziyaret ettiği bir işyerinde dikiş makinesinin başına geçerek yastık kılıfı dikti.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Başkan Hakan, 10 parmağında 10 marifet
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 31.03.2018  13:45:00 eklendi.

 Gevaş Belediye Başkanı Sinan Hakan, zamanının büyük bir bölümünü yapılan işlerin takibinde harcarken, geri kalan kısmını ise makam koltuğunda değil de vatandaşın arasında geçiriyor.

 

Zaman buldukça sık sık kırsal mahallelere giderek, hasta, yaşlı ve taziye ziyaretleri gerçekleştiren Başkan Hakan, merkezde ise esnafla sık sık bir araya geliyor. Her ziyaret ettiği işyerlerinde bir yandan esnafın sorun ve sıkıntılarını dinlerken, bir yandan da tezgahın başına geçerek iş yapıyor. Başkan Hakan, son ziyaret ettiği işyerinde dikiş makinesinin başına geçerek yastık kılıfı dikti. İş yeri sahibinin de yardımı ile kısa sürede dikiş yapan Başkan Hakan, çevre esnafların takdirini aldı. 

 

Baharın gelmesiyle kışın kaldıkları yerden yeniden çalışmaya başladıklarını söyleyen Başkan Hakan, yapılan çalışmaları yerinde inceledikten sonra fırsat buldukça hasta, yaşlı, taziye ve esnaf ziyaretlerini de gerçekleştirdiğini ifade ederek, “Fırsat buldukça vatandaşlarımızı ziyaret edip hal ve hatırlarının yanı sıra sıkıntılarını dinliyorum. Buda beni halkta iç içe tutuyor” dedi. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 


Gevaş |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler