son dakika haberleri

Başkan Ensari, gençlerle buluşmaya hazırlanıyor

Van’ın Çaldıran Belediye Başkanı Şefik Ensari, Bir Umut Da Sen Ek projesi kapsamında ilçedeki gençlerle bir araya gelme hazırlanıyor.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Başkan Ensari, gençlerle buluşmaya hazırlanıyor
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 12.07.2019  17:05:00 eklendi.

Başkan Şefik Ensari, “Bir Umut Da Sen Ek” projesi kapsamında 20 Temmuz’da ilçedeki gençlerle Yavuz Sultan Selim Ortaokulunun konferans salonunda bir araya gelerek hem sohbet edecek hem sorun ve taleplerini dinleyecek hem de gençlere yönelik yapılması planlanan hizmetlerle ilgili görüş alışverişinde bulunacak.


Toplantının temelinde gençlerle bir araya gelerek sosyal ve sportif faaliyetlerin ele alınarak, gençlerin ilçeye daha verimli katkı sunmalarını sağlamak olduğunu belirten Başkan Ensari, “Geleceğimizin teminatı olan gençlerimiz bizler için önem arz etmektedir. İlçemizin kalkınmasında, gençlerimizin büyük bir katkısının olabileceğine inanıyoruz. Bu nedenle belediye olarak ilçemizdeki gençliğe yönelik ‘Bir Umut Da Sen Ek’ projesini başlatmayı planlayarak ilçemizin belirli yerlerine afişler astık. Bu proje kapsamında 20 Temmuz’da Yavuz Sultan Selim Ortaokulunda gençlerle bir araya gelmeyi düşünüyoruz. Buradaki amacımız, ilçemizde ikamet eden gençlerle bir araya gelerek sorun, talep ve önerilerini dinlemek ve gençlerimize belediye olarak sosyal ve sportif alanlarda bir takım çalışmalar yaparak geleceğe yönelik fikir alışverişinde bulunmaktır. İlkini yapmak isteğimiz buluşmada ilçemizde ikamet eden 120 genç kardeşimizle bir araya gelerek, konuşulacak konuları hayata geçirmeyi planlıyoruz. Gençlerimize yönelik çalışmaları düzenli olarak yapmayı hedefliyoruz” şeklinde konuştu. 


Çaldıran |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler