son dakika haberleri

Başkan Berge'den Bakan Yardımcısı Çiftçi'ye ziyaret

Van Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (VAN ESOB) Başkanı İsa Berge, bakan yardımcısı Fatih Çiftçi’yi makamında ziyaret etti.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Başkan Berge'den Bakan Yardımcısı Çiftçi'ye ziyaret
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 20.07.2018  23:19:00 eklendi.

Ankara’da bulunan VAN ESOB Başkanı İsa Berge, Van’ımızın geleceği için çaba gösteren Sayın bakan yardımcımız Çiftçi’yi ziyaret ettik. Van’ın turizmi, sanayisi ekonomisi, esnafı, sosyal boyutu, sınır ticareti kısacası akla gelen her konuyu konuştuk. Kapıköy Sınır Kapısı’nın transit geçişlere açılacak olması Van’ın ekonomik hayatına önemli bir katkı sağlayacaktır. Son derece verimli geçen ziyarette Sayın Çiftçi ile hasbihal ettik ve kendisine gösterdiği ilgi nedeniyle çok teşekkür ediyorum.” dedi.


Sayın Çiftçi bir Van sevdalısı

“Sayın Çiftçi, Van’a yaptığı hizmetlerle gönüllerde taht kurmuştur” diyen Berge, “Sayın bakan yardımcımız her zaman Van’ın ve Vanlıların yanında yer almıştır. Van’ımızı sahiplenmesinin yanı sıra sivil toplum kuruluşlarına ve meslek odalarına destek vermiştir. Böylece kadirşinas Van halkının takdirini kazanmıştır.” ifadelerini kullandı. VAN ESOB Başkanı Berge, Çiftçi’nin bir Van sevdalısı olduğunu da sözlerine ekledi.


Van |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler