son dakika haberleri

Başkan Bayramoğlu’ndan Cumhuriyet Bayramı mesajı

AK Parti Van-Edremit İlçe Başkanı Halis Bayramoğlu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Başkan Bayramoğlu’ndan Cumhuriyet Bayramı mesajı
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 29.10.2016  10:12:00 eklendi.

 Başkan Halis Bayramoğlu, yayınladığı mesajda, “Bugün cumhuriyetin ilanının 93. yıl dönümünü milletçe büyük bir coşkuyla kutlamaktayız. O tarihi serüveni milletçe çok iyi anlayıp yorumlamalıyız. İstiklâl mücadelemiz tarihin nadir yazdığı bir efsanedir. Cephelerde, yedi düvele karşı imkânsızı başaran bir milletin torunları olarak bugün gururluyuz.

 

Tarihi, yani dünü bugüne taşımalıyız. 93 yıl bütün hatıralarıyla canlı kalmalıdır. Kalmalıdır ki, bugünlerin kıymetlerini daha iyi bilelim. Bugün bu coğrafyada yepyeni aksiyonların zembereği kurulmaktadır. Birliğimizi, dirliğimizi, saadetimizi çekemeyen şer güçler, her zaman olduğu gibi yine memleket semalarımızın o berrak görünümünü bozmak için uğraşıyorlar.

 

Dünyanın yaşadığı değişim ve dönüşüm sürecini, ağır bedeller ödemeden milli menfaatlerimiz ve milli hedeflerimize halel getirmeden yaşayabilmek için iyi bir tarih şuuruna ve gücünü milletten alan bir vizyona sahip olmak zorundayız. Dünyanın gözü, insanlığın umudu bu büyük millettedir. 15 Temmuz’u da unutmadan tüm şehitlerimizi ve ecdadımızı rahmet ve minnetle anıyorum, onlara şükran borçluyuz. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun” dedi.


Edremit |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler