son dakika haberleri

Başkale'de öğrenci yurtları denetlendi

Van’ın Başkale İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmet Samsa, yatılı bölge ortaokuluna ait pansiyonu ve ilçedeki tek talebe yurdunu denetledi.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Başkale'de öğrenci yurtları denetlendi
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 09.12.2016  15:48:00 eklendi.

 Başkale İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmet Samsa, beraberindeki Milli Eğitim Şube Müdürü Kemal Özkara ile yatılı bölge ortaokulu pansiyonu ve ilçedeki tek talebe yurdunu denetledi. Pansiyonlar hakkında okul idarecilerinden bilgiler alan Samsa; yatakhane, lavabo, yemekhane ve çamaşırhaneyi kontrol etti. 

 

Yaşanabilecek tüm olumsuzlukların öğrencilerin psikolojisini etkileyebileceğini ifade eden Samsa, “Öğrencilerimizi kaldıkları ortamda rahat ettirirsek, eğitimde istenilen başarıya daha da yaklaşmış oluruz. Bu nedenle geleceğimizin güvencesi olan siz öğrencilerimizi, ülkemizin ihtiyacı olan nitelikli insan gücü özelliklerine uygun olarak yetiştirmek için tüm imkanlarımızı hizmetinize sunma çabası içindeyiz" dedi.
 

Öğrencilere nasihatte de bulunan Samsa, “Eğitimde birbirinizle rekabet halinde olun, başarılı olmak için çaba sarf edin ve topluma faydalı olun. Değerli zamanınızı boşa harcamayan, hep yarını düşünün ve bugün geri gelmez” ifadelerini kullandı.


Başkale |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler