son dakika haberleri

Başkale'de bozulan yolların yapımına başlandı

Van Başkale Belediyesi 2018 yılında ihale yapılarak asfaltlanan şehir merkezinde bozulan caddelerin yeniden asfaltlanması için çalışma başlatıldı.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Başkale'de bozulan yolların yapımına başlandı
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 25.07.2019  17:40:00 eklendi.

Başkale Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, ilçe merkezinde bozulan caddelerde yeniden asfalt yapılması için çalışma başlattı. Başkale Belediye Eşbaşkanı Erkan Acar ve Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Bora, ekipler tarafından yürütülen yol çalışmasını yerinde inceledi. Eşbaşkan Acar, ekiplerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.


Bozulan, çöken caddeler sözleşme kapsamanda garantili olan ve teminatı Başkale Belediyesi’nde bulunan caddeler yeniden asfaltlanması için ekipler tarafından bozulan kısımlar iş makinelerinin yardımıyla kaldırıldı. Bozulan kısımlar yeniden sıcak asfaltla kaplanacak.


İlçe merkezinde esnaf ve vatandaşlar belediyenin başlatmış olduğu çalışmadan dolayı memnuniyetlerini dile getirerek, “Yollar bozulmuştu. Araçlarımız sıkıntı yaşıyordu. Bozuk kısımların tekrardan yapılması bizi çok sevindirdi. Çarşı merkezinin yolları güzel olmalı. Belediyemize çalışmalarından dolayı çok teşekkür ederiz” diye konuştular.


Başkale |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler