son dakika haberleri

Başkale Belediyesi Kasım Ayı Meclis Toplantısı yapıldı

Başkale Belediyesi'nin Kasım ayı meclis toplantısı, Belediye Eşbaşkanı Erkan Acar'ın başkanlığında gerçekleştirildi.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Başkale Belediyesi Kasım Ayı Meclis Toplantısı yapıldı
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 01.11.2019  14:04:00 eklendi.

Başkale Belediyesinin Kasım ayı meclis toplantısı, Belediye Eşbaşkanımız Erkan Acar başkanlığında gerçekleştirildi.2019 yılı Kasım ayı meclis toplantısı yapıldı. Başkale Belediye Eşbaşkanı Erkan Acar’ın başkanlık yaptığı toplantıda, Ekim ayı içerisinde yapılan faaliyetler hakkında meclis üyelerini bilgilendirdi. Daha sonra Belediye meclisinin gündem maddeleri okundu.

 

Belediye ye ait taşınmazın Başkale devlet Hastanesi yapılması için büyük fedakârlıklar yapılarak 17 bin 561 m kare arsayı Van il sağlık müdürlüğü ve sağlık Bakanlığı devir etmesine oy birliğiyle karar verildi, devam eden meclis toplantısı belediye fen işleri müdürlüğü bünyesinde İhale Birimi oluşturulması ve Norm kadro iptal ve ihdas cetveli değişikliği ile belediye meclis üyelerinin yurt içi geçici görev belgeleri ve yolluk ve harcırahlarının ödenmesi görüşüldü.

 

 

 

Belediye Eşbaşkanı Erkan Acar, meclis toplantısında yaptığı konuşmasında “Belediye olarak yaptığımız ve yapacağımız tüm çalışmaların ilçemize ve halkımıza hayırlı olmasını diliyorum. Halkımıza karşı sorumluluklarımızın olduğunun bilincindeyiz. İlçemize iyi hizmetler yapmak için elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız” dedi.

 

Eşbaşkan Acar’ın konuşmasının ardından meclis üyelerin talep ve önerileri dinlendi. Toplantı, meclise sunulan önergeler ve komisyon raporlarının görüşülmesi ile devam etti.


Başkale |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler