son dakika haberleri

Eşbaşkanlar Erkan Acar ve Şengül Polat’ın Bayram Mesajı

Başkale Belediye Eş Başkanları Erkan Acar ve Şengül Polat, Kurban Bayramı mesajında Adaleti, özgürlüğü, eşitliği ve barışı sağlayalım dedi.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Eşbaşkanlar Erkan Acar ve Şengül Polat’ın Bayram Mesajı
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 09.08.2019  18:37:00 eklendi.

 Eşbaşkanlar Erkan Acar ve Şengül Polat mesajında " Halkımızla omuz omuza ve dayanışma içerisinde olarak eşitlik, adalet ve özgürlük inançlarının gelişmesi temennisiyle tüm İslam âleminin Kurban Bayramı kutlu olsun. Bu bayramın; düşmanlık duygularının yerini kardeşlik-dostluk bağlarıyla hoşgörü ve kucaklaşmanın almasını dileriz. Başta Başkale ve Van halkı olmak üzere bütün İslam Aleminin Kurban Bayramını kutlarız.

 

 

Çocukların ölmediği ve çocukça yaşayabildiği, gençlerin özgür olduğu, toplumsal barışın sağlandığı, toplumların ve halkaların kutuplaşmadığı, insanların nefret duyguları yerine kucaklaştığı, annelerin geleceğe umutla bakabildiği, her bir kadının birer yaşam olduğu düşüncelerin gelişmesini ve büyümesini temenni ederiz.

 

 

Bayram günlerinin dayanışma, barışma ve kardeşlik duyguları ile barış ve demokrasi mücadelesini bütünleştirmek önümüzdeki günlerin ortak özelliği olmalıdır. Herkes için başarı ve huzur dilemekle beraber kurbanlarınızın ve ibadetleriniz kabul, bayramınız huzur ve mutlulukla dolsun"

 


Başkale |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler