son dakika haberleri

Başkale zabıtasından Restoran ve Lokanta Denetimi

Van Başkale Belediyesi’ne bağlı Zabıta Müdürlüğü ekiplerince yapılan gıda ve iş yeri denetimleri aralıksız bir şekilde sürüyor.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Başkale zabıtasından Restoran ve Lokanta Denetimi
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 31.07.2019  12:40:00 eklendi.

 Halkın daha sağlıklı hijyenik ortamda alışveriş ve tüketim sağlaması için Zabıta Müdürlüğü ekipleri, ilçede bulunan tüm restoran, lokanta ve unlu mamullerde temizlik, hijyen ve gıda denetimleri yaptı.

 

 

İş yerlerinin mutfak bölümleri başta olmak üzere tüm alanlarında inceleme yapan ekiplerimiz, kurallara uymayan işletmelere uyarılarda bulundu.

 

Zabıta ekiplerimiz tarafından yapılan açıklamada "ekiplerimiz ilçemizde faaliyet gösteren lokanta ve unlu mamullerinde hijyen denetimi yapmıştır. Başkale Belediyesi olarak halkımızın sağlığı bizim için ön plandadır. Şuana kadar yapılan denetimlerde hijyen kurallarına aykırı davranan işletmeye rastlanmamıştır. Halk sağlığının korunması ve gıda güvenliği konusunda denetimlerimiz periyodik olarak devam etmektedir. Hijyen kurallarına uyarak vatandaşlarımızın sağlığını ön planda tutan esnaflarımıza hassasiyetleri için teşekkür ediyoruz.” dedi.


Başkale |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler