son dakika haberleri

Başkale Belediyesi Kar Temizleme Çalışmalarını Sürdürüyor

Başkale Belediyesi karla mücadele ekipleri, ilçe genelindeki ana cadde ve ara sokaklarda kar küreme, temizleme ve tuzlama çalışmalarını gece gündüz sürdürüyor.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Başkale Belediyesi Kar Temizleme Çalışmalarını Sürdürüyor
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 16.12.2016  23:33:00 eklendi.

Belediyenin karla mücadele ekiplerince akşam toplanan karlar, sabah saatlerinde iş makineleriyle ilçe dışına taşındı. Kış mevsiminde yoğun kar yağışının etkili olduğu Van’ın Başkale ilçesinde, belediyenin karla mücadele ekipleri çalışmalarını gece gündüz demeden sürdürüyor.

 

Başkale Belediyesi Karla Mücadele Ekipleri, ilçe merkezi ve uzak noktalarda herhangi bir mağduriyetin yaşanmaması için çalışmalarına hız verdi. Belediye tarafından oluşturulan birimler, ilçe genelinde; kar küreme, temizleme, taşıma ve tuzlama çalışmalarını gece saatlerine kadar sürdürdü. 


Karla mücadele ekipleri, geç saatlere kadar ilçe merkezinde, ara sokaklarda ve mahallerde birken karları ilçe merkezindeki belli noktalarda topladı. Sabahın erken saatlerinde ise toplanan karlar, kamyonlara yüklenerek ilçe dışına taşındı. Öte yandan kar küreme ve temizle çalışmalarının ardından buzlanma riskine karşın ana cadde ve sokaklarda isetuzlama çalışması yapıldı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Başkale |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler