son dakika haberleri

Başkale Belediyesi Fen İşleri Müdürü Büyükşehir Belediyesi'ne Geçti

Başkale Belediyesi Fen İşleri Müdürü Çetin Çakır, bundan sonra görevini Van Büyükşehir Belediyesi’nde sürdürecek.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Başkale Belediyesi Fen İşleri Müdürü Büyükşehir Belediyesi'ne Geçti
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 17.11.2016  17:10:00 eklendi.

Başkale Belediye Eş Başkanı Ayla Aynur Tarhan, Çakır’a hizmetlerinden dolayı belediye adına plaket verdi. ‘Hizmetlerinin devamını bundan sonra Van halkına yapacaktır’ diyen Eş Başkan Tarhan, Çakır’a teşekkür etti.


Yıllardır Van Başkale Belediyesi Fen işleri Müdürü olarak görev yapan Fen İşleri Müdürü Çakır, ailevi sorunlarından dolayı bugün itibariyle Başkale Belediyesi’nden ayrılarak Van Büyükşehir Belediyesi’ne geçti. Fen İşleri Müdürlü’ğü ekipleri ve belediye çalışanları ile vedalaşan Çetin Çakır’a Başkale Belediye Eş Başkanı Ayla Aynur Tarhan ve Belediye Eş Başkan Yardımcısı Mehmet Emin Özcan tarafından belediye adına plaket verildi. Plaket vermeden önce konuşan Eş Başkan Tarhan, Van Büyükşehir Belediye Eş Başkanı Bekir Kaya’nın gözaltına alınması ve belediyelere kayyum atamasını değerlendirdi.


Halk Tercihini ‘Kayyum’dan Yana Değil Seçilmişlerden Yana Kullandı

Tarhan, ‘Bugün Büyükşehir belediyemize el koydular. Onların kayyum olarak atadıkları halkın kendi iradesiyle seçmiş olduğu belediyelere geçici olarak gelmiş olabilir ama halk kendi iradesinin farkındadır. Halk seçimini Kürt halkından yana yapmıştır. O binalar bizim için kayyumların atama merkezi olabilir ama bizler halkımıza hizmeti her yerde sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.


Fen İşleri Müdürü Çakır’a plaket veren Tarhan, ‘Çetin arkadaşımızın Başkale’de yaptığı hizmetlerinden dolayı takdir ediyoruz. Hizmetlerinin devamını bundan sonra Van halkına yapacaktır.’ diyerek belediye adına teşekkür etti. Plaket törenin ardından Fen İşleri ekibi, Eş Başkan Tarhan’la birlikte toplu fotoğraf çekti. Başkale Belediyesi’nin Fen İşleri yeni Müdürü ise belediyenin İnşaat Mühendisi Sevda Temizer oldu.

 


Başkale |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler