son dakika haberleri

Başkale’de Strateji Planlama Toplantısı Yapıldı

Van Başkale Belediyesi'nin 2020-2024 Stratejik Plan çalışmaları bilgilendirme toplantısı ile başladı.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Başkale’de Strateji Planlama Toplantısı Yapıldı
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 13.06.2019  16:01:00 eklendi.

 Başkale Belediyesi 2020-2024 dönemi stratejik planının hazırlanması için Başkale Belediye Eşbaşkanı Erkan Acar’ın başkanlığında toplandı.


Toplantıya Belediye Eş Başkanı Şengül Polat, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Bora, belediye meclis üyeleri, birim müdürleri ve belediye personeli katıldı.


Başkale Belediyesi 2020 - 2024 Stratejik Plan çalışmaları bilgilendirme toplantısında konuşan Başkan Erkan Acar, “Bizler ilçemiz için var gücümüzle çalışmaya kararlıyız. Hep birlikte şeffaflığı en üst seviyede tutarak yöneteceğiz. Bizden sonraki nesillere daha yaşanılabilir bir şehir bırakmak için şehri ilgilendiren her konuda görüş ve önerileri beklediğimizi her platformda ifade ediyoruz. Halkımız, personelimiz ve tüm paydaşlarımızın dâhil olacağı bir stratejik plan hazırlayacağız. Bu konuda herkes üzerine düşen görevi yapmalıdır. Biz bu planlamayı çok önemsiyoruz” dedi.


Toplantıda Başkale Belediyesi Strateji Geliştirme Birim sorumlusu, stratejik planın hazırlanması ile ilgili bilgi verdi.


Stratejik planlamanın nüfusu 50 binin üzerinde olan belediyeler tarafından hazırlanması gereken bir vizyon planı olduğunu belirterek, toplantının amacının stratejik planlama konusunda farkındalık oluşturmak, temel konularda bilgilendirmek, yöntem konusunda önerilerde bulunmak ve yol gösterici çalışmalar yapmak olduğunu da belirtti.


Başkale |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler