son dakika haberleri

Başkale’de Sosyal Market açıldı

Van’ın Başkale Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından dar gelirli vatandaşların gıda ve temizlik ve giyim ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulan Sosyal Market'in açılışı yapıldı.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Başkale’de Sosyal Market açıldı
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 01.11.2017  17:04:00 eklendi.

 Açılış törenine Başkale Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Abdulselam Öztürk, ilçede bulunan kurum amirleri ile vatandaşlar katıldı.

 

Açılıştan önce bir konuşma yapan Kaymakam Öztürk, Sosyal Market projesini hayata geçirdiklerini belirterek, “Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı olarak bugüne kadar birçok projeye imza attık. Vatandaşlarımıza giyim, gıda ve nakdi yardımlar olmak üzere pek çok yardımlarda bulunuyoruz. Bugün bu hizmetlerden birinin daha açılışını yapmak için burada toplandık. Vatandaşlarımızın giyim ihtiyacını karşılayacak olan bu sosyal marketimiz hayırlı uğurlu olsun” şeklinde konuştu. 

 

Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından Başkan Vekili Öztürk ve beraberindekiler Sosyal Marketi gezdi. Markete gelen çocuklarla yakından ilgilenen Öztürk, onları kendi elleriyle giydirdi. Yapılan ikramın ardından açılış programı sona erdi.
 
 

Başkale |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler