son dakika haberleri

Başkale’de Kilitli Parke Taşı Döşeme Çalışması Başladı

Van Başkale Belediyesi, merkez ve kırsal mahallelerde başlattığı çalışmaları kapsamında İlçeye bağlı Çaldıran, Ekecek ve Yukarı Küme mahallelerinde mahalle içi sokaklarda toplam 15 bin metrekare kilitli parke taşı döşeme işine başladı.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Başkale’de Kilitli Parke Taşı Döşeme Çalışması Başladı
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 17.07.2019  19:58:00 eklendi.

Başkale Belediyesi, 31 Mart Mahalli idareler seçimlerinin ardından ilçe merkezi ve kırsal mahallelerde başlattığı alt yapı ve üstyapı çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.


Başkale Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından bu yıl ihalesi yapılan ve ilçeye bağlı Çaldıran, Ekecek ve Yukarı küme mahallelerinde cami, taziye evi, okul önü ve mahalle içi sokaklarda toplam 15 bin metrekare kilitli parke taşı yapını başlattı. Çalışma kapsamında mahalle içi toz ve çamurdan arındırılarak daha modern bir görünüme kavuşturulacak. Fen işlerine bağlı ekipler, çalışmaları kontrol ederek işçilerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.


Başkale Belediyesince başlatılan parke taşı döşeme çalışmalarını olumlu karşılayan mahalle sakinleri, belediye ekiplerine teşekkür ettiler.


Başkale |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler