son dakika haberleri

Başkale’de Butik Sokak Çalışmaları Başladı

Van Başkale Belediyesi ilçede başlatmış olduğu kaldırım yenileme ve dekoratif ışıklandırma çalışmaları devam ederken, Başkale Belediyesince butik sokak çalışmalarına da başlandı.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Başkale’de Butik Sokak Çalışmaları Başladı
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 10.10.2019  17:08:00 eklendi.

 Başkale Belediyesince ilçe genelinde başlatılan çalışmalar devam ediyor.

 

Başkale ilçesi, Kadir Saruhan Caddesi, Şehit Kerim Aydın Caddesi, İskender Ertuş Caddesi, Cumhuriyet Caddesi, Mahmut Ertuş Caddesi’nde kaldırım yenileme çalışmaları ve dekoratif ışıklandırma çalışmalarına devam ederken, Akkoyun Sokağını da dizayn ederek butik sokağa dönüştürmek için gerekli standartlara çıkartmak için çalışmalarına başladı.

 

Belediye Eşbaşkanları Erkan Acar ve Şengül Polat, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Bora ile Belediye meclis Üyeleri, butik sokak yapılacak Akkoyun sokakta incelemelerde bulundu. Başkan Acar ve beraberindekiler, sokak esnafıyla yapılacak çalışmalarla ilgili görüş alışverişinde bulundu.

 

Eşbaşkan Acar, yaptığı açıklamada "kaldırım yenileme ve dekoratif ışıklandırma ilçemizin çehresini değiştirecek. Bunu yanı sıra bu sokakta da çalışmalarımız olacak. İlçemize yakışır bir butik sokak oluşturacağız. Sokak trafiğe kapatılacak. Sadece akşam belli saatlerde ihtiyaç olursa trafiğe açılacak. İlçemizin gelişmesi ve hak ettiği yere gelmesi için elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız. Esnaflarımızın da bizlere destek vermesini istiyoruz. ” Dedi.


Başkale |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler