son dakika haberleri

Başkale’de ‘Engelliler Günü’ etkinliği

an’ın Başkale ilçesindeki Özel Elbak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi tarafından Engelliler Günü nedeniyle bir etkinlik düzenlendi.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Başkale’de ‘Engelliler Günü’ etkinliği
Haber Yorumları
  • yasin 2016-12-20 sami bey her hayır işinde mutlaka vardır karekteri kadar yüreğide güzeldir slm saygılar

    Haber Tarihi : 13.12.2016  12:51:00 eklendi.

 Daha önce planlanan ancak hava şartlarından dolayı ertelenen etkinlik, Özel Elbak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi tarafından Tepebaşı İmam Hatip Ortaokulunun konferans salonunda yapıldı.

 

İlçe Müftüsü Mehmet Zeki Serdaroğlu, Başkale Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Görkan Karaman, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Sami Karakelle, Özel Elbak Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Erdal Yılmaz, kurucu müdür Birgül Yağızer, kurum öğretmenleri, okul müdürleri ve öğrenci velilerinin katıldığı etkinlik, tiyatro gösterimiyle başladı. Özel Elbak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencilerinin karakalem resim çalışması ve şiir okuma becerileri büyük beğeni topladı.

 

Usta bakıcı Seher Yağızer’in öğrencileriyle birlikte fon müziği eşliğinde bir gösteri sahnelemesinin ardından öğrencilerden Davut Özer ‘Umut’ adli şiiri okurken, Habip Yiğit de saz çalmadaki hünerini sergiledi.

 


Başkale |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler