son dakika haberleri

Balıkesir’den Çaldıran’a yardım eli

Balıkesir Üniversitesi Toplum Gönüllüleri Topluluğu tarafından Van’ın Çaldıran ilçesindeki öğrencilere giyim ve kırtasiye yardımı yapıldı.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Balıkesir’den Çaldıran’a yardım eli
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 22.11.2016  10:27:00 eklendi.

Balıkesir’de başlatılan kampanyada toplanan yardımlar, Çaldıran ilçesinde bulunan Hafsa Hatun İlköğretim Okulundaki öğrencilere dağıtıldı.


Balıkesir’de yardımları toplayıp gönderen Demet Atak, Hafsa Hatun İlköğretim Okulunda öğretmenlik yapan ablasından aldığı yardım çağrısı üzerine harekete geçtiğini söyledi. Balıkesir Üniversitesi, Baltog ve Balıkesir esnafından büyük destek aldığını ifade eden Atak, “Aslında insanların bu tarz yardımlara açık olduğunu, sadece bir yönlendirmeye ihtiyaç duyduklarını da görmüş olduk. Destek aldığımız kişi ve kuruluşlar olan Açı Koleji, Murat Eğitim Kurumları, Kaşif ve Cine Cafe sahibi Erol Akkuş, Sami Alver, Anneler Derneği, Balıkesir esnafı ve BAUN öğretim üyelerine desteklerinden dolayı çok teşekkür ederiz” dedi.


İlçede kış aylarının soğuk ve çetin olması nedeniyle gönderilen yardımların dağıtılması çocuklar arasında sevinçle karşılandı.

 


Çaldıran |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler