son dakika haberleri

Bakan Eroğlu: 'CHP’liler Muharrem İnce’ye ‘oy vermeyelim diyor'

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, memleketi Afyonkarahisar'da iftar programına katıldı.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Bakan Eroğlu: 'CHP’liler Muharrem İnce’ye ‘oy vermeyelim diyor'
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 03.06.2018  09:41:00 eklendi.

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, memleketi Afyonkarahisar`da AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından düzenlenen "Genç Esnaflar ile Sahurda Buluşuyoruz" programına katıldı.

 

Bakan Eroğlu sahur programına katılan gençlerle yakından ilgilenerek masaları teker teker dolaştı. Genç esnaflarla birlikte sahur yapan Bakan Eroğlu, daha sonra ekonomik ve sosyal alanlarda talepleri dinledi.

 

“Muharrem İnce CHP’den daha düşük oy alacak” Program sonrası gazetecilerin sorularını da yanıtlayan Bakan Eroğlu, bir gazetecinin "Yapılan anketlerde AK Parti`nin oyunun düştüğü ve CHP`nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce`nin de bunu meydanlarda dile getirmesi ile ilgili neler söyleyeceksiniz" sorusuna şöyle cevaben İnce’nin CHP’den daha düşük oy alacağını vurguladı.

 

Eroğlu, "Hiç alakası yok. Anketleri biliyorsun. Her anket yönlendirmek için yapılıyor. Sandığın sonucuna bakmak lazım. Bizim bütün seçimleri gümbür gümbür kazandık. Muharrem İnce kendisine baksın. Acaba kendisi seçilebilecek mi? CHP`den daha düşük oy alacak. Çünkü CHP`liler Muharrem İnce`ye oy vermeyelim diyorlar. Çünkü diyorlar ki; Ona oy verirsek o zaman Genel Başkanımız riske girer diye düşünüyorlar. Muharrem İnce kendisini düşünsün” diye konuştu.

 

“24 Haziran’da güzel bir havamız olacak” Bir gazetecinin de "24 Haziran günü hava durumu nasıl olacak" sorusuna Bakan Eroğlu, "Hava durumunu bir hafta sonra söylerim. Havalar güzel inşallah. Muhteşem, berrak, açık ve gerçekten çok güzel bir havamız olacak" dedi.


Siyaset |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler