son dakika haberleri

Bahçesaray'da bayramlaşma

Van’ın Bahçesaray Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Mehmet Özcan, protokol üyeleri ile birlikte Bahçesaray halkı ile bayramlaştı.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Bahçesaray'da bayramlaşma
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 17.06.2018  00:33:00 eklendi.

 Bahçesaray Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Mehmet Özcan, beraberindekilerle Bayram namazını kıldıktan sonra vatandaşlarla birlikte Bayram namazı sonrası cami içerisinde bayramlaştıktan sonra birlikte kahvaltı yaptılar.

 

Yapılan kahvaltının ardından Bahçesaray Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Mehmet Özcan, beraberinde Bahçesaray eski Belediye Başkanı Naci Orhan, AK Parti Van Milletvekili adayı Gülşen Orhan, Belediye Başkan Yardımcısı Ramazan Takmaz, AK Parti Bahçesaray İlçe Başkanı Cumali Sabırlı ve vatandaşlarla birlikte ilçenin kabristanına gittiler. Kabristan ziyaretinin ardından resmi bayramlaşmak üzere çay bahçesinde vatandaşlarla bir araya geldiler. Buradaki bayramlaşmanın ardından Kaymakam Özcan ve beraberindekiler İlçe Jandarma Komutanlığına giderek askerlerle bayramlaştılar. Buradaki bayramlaşmanın ardından grup Cuma namazını kılmak için Bahçesaray Merkez Camii’ne gittiler. Namaz sonrası kaymakamlık ve belediye tarafından yöreye has olan halise yemeği vatandaşlara ikram edildi. 

 

Program, Bahçesaray eski Belediye Başkanı Naci Orhan’ın evinde yenilen öğlen yemeğinin ardından sona erdi. 

 


Bahçesaray |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler