son dakika haberleri

Sünnetçioğlu, Bahçesaray Devlet Hastanesine ziyaret

Van İl Sağlık Müdürü Doç Dr. Mahmut Sünnetçioğlu, Bahçesaray Devlet Hastanesine ziyaret ederek verilen hizmetlerde aksaklık yaşanmaması için denetimde bulundu.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Sünnetçioğlu, Bahçesaray Devlet Hastanesine ziyaret
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 20.08.2020  12:23:00 eklendi.

 Sağlık Müdürü Doç Dr. Mahmut Sünnetçioğlu, Koronavirüs tehdidi sürerken, Van’da bulunan hastane yöneticilerimiz ile gerek sağlık müdürlüğünde gerek ilçe ziyaretlerimizde bir araya gelerek denetimler yaparak sorunları minimize ederek eksiklikleri tamamlamaya çalışmaktayız ifadesinde bulundu.

 

Korona virüs tedbirleri kapsamında il ve ilçe hastanelerimizde aksaklıkların giderilmesi konusunda Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanlığımız ve hastane yöneticilerimiz ile sıkı denetimler yapmaktayız.

 

Bu bağlamda Bahçesaray Devlet Hastanemizde yapmış olduğumuz denetimde özellikle hastalar konusunda büyük bir titizlik sağlanmasını istedik ve ayrıca hastane personellerimizin’de korona virüs tedbirleri kapsamında hastanede hasta ziyaretleri temasın azaltılmasına yönelik, hastanede yapılan hasta ziyaretleri konusunda bilgilendirmede bulunarak, Korona virüs karşı daha dikkat etmelerini istedik.

 

Muayene için gelen hastalar ile konuşan Doç. Dr. Sünnetçioğlu, maske kullanımı, mesafe ve hijyen kurallarına uymaları konusunda uyarıda bulunarak denetimlerin haftanın belirli günlerinde devam edeceğini belirtti.


Bahçesaray |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler