son dakika haberleri

Bahçesaray çok programlı anadolu lisesi müdürlüğünden anlamlı etkinlik

Van’ın Bahçesaray Çok Programlı Anadolu Lisesi müdürlüğü tarafından toplum bilincini uyandırmak için ilçenin önemli noktalarında kitap okuma etkinliği yapıldı.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Bahçesaray çok programlı anadolu lisesi müdürlüğünden anlamlı etkinlik
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 19.10.2017  11:23:00 eklendi.

 Bahçesaray Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdürlüğünden anlamlı etkinlik. Okuldan şehre kitap okuma etkinliği kapsamında, her hafta okulda yapılan kitap okuma saati, bu hafta toplum bilincini uyandırmak için ilçenin önemli noktalarında yapıldı.

 

Bahçesaray kafe, halk eğitim kafe ve belediye çay bahçesinde onlarca öğrenciyle kitap okuma etkinliği düzenlendi. AK Parti Bahçesaray İlçe Başkanı Cumali Sabırlı iş yerini okuma programı münasebetiyle öğrencilere bırakarak, "Bu gibi toplum yararına yönelik yapılan çalışmalarda geleceğimizin teminatı öğrencilerimiz için haftada bir gün iş yerimizi okuma etkinliği için kullandırmaya hazırız. Halkın kitap okuma etkinliğine ilgisi görülmeye değerdi. Bahçesaray Çok Programlı Anadolu Lisesi okul müdürü Hülya Dayanç'a ve değerli öğretmen arkadaşlara bu anlamlı program için ilçemiz adına teşekkür ederiz. Bahçesaray'da güzelliklerin olacağını, daha güzel yarınların geleceğini görüyor ve bunun başlangıcının eğitimle olacağına inanıyoruz” dedi.

 
 
 
 
 

 


Bahçesaray |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler