son dakika haberleri

Aziz Yıldırım'dan Ali Koç'a tarihi teklif

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, kongrede yaptığı açıklamada başkan adayı Ali Koç'a flaş bir teklif yaptığı belirtildi.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Aziz Yıldırım'dan Ali Koç'a tarihi teklif
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 03.06.2018  09:50:00 eklendi.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Seçimli Olağan Genel Kurulu'nda yaptığı açıklamada, Ali Koç'a tarihi bir teklifte bulundu. Yıldırım, Koç'a futbolun başına geçmesini ve Koç'un kulübe vermeyi taahhüt ettiği paranın aynısını vereceğini söyledi.

 

Aziz Yıldırım'ın yaptığı açıklama şöyle:

"Sayın Ali Koç kürsüde mali konuda açıklama yapıyorum. Sen ne veriyorsan ben ve yönetimim de aynısını koyacak. Futboldan çok anladığını söyledin... Gel sen futbolu yönet, ben de amatörleri yöneteyim, sen de yönet kulübü ben de. Hem sen kazan, hem de Fenerbahçe kazansın. Fenerbahçe başkanlığı böyle bir fedakarlığı yapmayı gerektirir. Ben başkanlığım döneminde bu paraları verdim zaten. Gelin iki sorunu birden çözelim. Aziz Yıldırım çok başarısız, futbolda başarısız diyorsunuz ya, anlaştık. Siz de koyun ben de koyayım... Siz ne koyuyorsanız ben de onu koyayım ve kulübün imkanını iki katına çıkaralım. Kim Fenerbahçe için var, görelim. Ey üyeler şimdi kim Fenerabahçe için Fenerbahçeli, kim kendisi için Fenerbahçeli? Görmek için iyi bir fırsat."


Spor |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler