son dakika haberleri

Aşkın Sembolü Tek Taş Yüzükler

Aşk, evlilik denilince akla ilk gelen aksesuar tektaş yüzüklerdir.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Aşkın Sembolü Tek Taş Yüzükler
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 22.05.2018  15:10:00 eklendi.

Peki aşıkların hepsinin anlaşmışçasına tektaş yüzük tutkularının bir anlamı var mıdır? Ya neden tektaş bu kadar çok tercih ediliyor? Tabii ki hepsinin bir anlamı, bir açıklaması var. Öncelikle aşk dediğimizde sizi alıp Antik Yunan’a götürüyoruz. Çünkü tektaşın bu zamanlara dayanan bir hikayesi var. Şimdiki kadar profesyonel tasarımlar olmasa da tektaş yüzük o dönemlerde kullanılmaya başlanmış.

Anlamı ise, sevdiğinize “bir tane, çok değerli” olduğunu her an hissettirmek. Bir de alyans parmağı denilen, doğrudan kalbe giden damara bağlı olan parmağa takıldığında sevginizi her an sevgilinizin kalbine işliyor olacaksınız…

Her tasarımında farklı bir siz, farklı bir aşk barındıran birbirinden özel tektaş yüzük modelleri neler olabilir çeşitlendirmek için oluşturduğumuz galeriye hep beraber göz atalım!

Tercih Edebileceğiniz Pırlanta Tektaş Yüzükler

Evlilik teklifinden önce bu tektaşı tercih ederek sevgilinize “sonsuza kadar” aşkınızı itiraf etmeniz çok kolay. Üstelik her bütçeye uygun olabilecek, değerli ve anlamlı bir tektaş yüzük modeli diyebiliriz.

Tektaş yüzük modelleri arasından biraz daha hareketli, alışılmışın dışında tasarımlar istiyorsanız eşinize bu harika tektaşı rahatlıkla tercih edebilirsiniz!

Hediye taşıdığı anlam ile değerlidir derler ya, sevgilinize aşkınızı ifade edebileceğiniz bu hoş tektaş yüzük yeni bir ilişkiye başlayacaksanız tekliflerinizde yanınızda olmaya aday!

Bütün tektaş yüzük modelleri genel olarak her tarza hitap ediyor aslında. Ancak alacağınız kişi özellikle zarif ve sade bir tarza sahipse olabildiğince minimal tasarımları öneriyoruz.


A-Haber |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler