son dakika haberleri

Altın fiyatları ne ~ Çeyrek, Yarım, Tam, Cumhuriyet altını fiyat durmu - 30 Mayıs

GazeteVAN - Altın fiyatları ne olur? Çeyrek, yarım, tam, cumhuriyet altını bugünkü fiyatı ne? 30 mayıs 2011 pazartesi altın piyasası durumu

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Altın fiyatları ne ~ Çeyrek, Yarım, Tam, Cumhuriyet altını fiyat durmu - 30 Mayıs
Haber Yorumları
  • Kemal Eruğ 2011-05-30 petrol arzı daraldıkça ülkeler ve insanlar güvendiği limanlara yatırım yapıyor, bunlar da petrolün kendisi, altın, gümüş ve de bakır. bence altın ve gümüş bulunduranlar orta ve uzun vadede ciddi anlamda kazanacak, altın hesabı veya fon demiyorum, halis muhlis altından söz ediyorum. neden bazı ülkeler piyasadan altın topluyor sizce ?

    Haber Tarihi : 30.05.2011  10:36:00 eklendi.


Altın Fiyatları açısından bugünlerde kritik haberler gelmeye başladı. Son dönemlerde artan altın fiyatları örneğin çeyrek altın’ın 130 Tl.lere gelmesine neden oldu. Fiyatların bu kadar artması elbette altının satışı anlamında gerilemeler yaşanmasına neden oldu. Bu kadar yoğun bir gerileme beklenmiyordu ama örneğin çeyrek altının üretiminde % 95 oranında gerileme yaşandı tüm altın ürünlerinde ise ortalama %65 oranında bir gerileme var. Bunun yanında bazı ürünlerin üretimlerinde ise artış yaşanıyor örneğin tam altın ve 5′i bir yerde gibi. Yılın ilk dört ayını geçen yılla mukayese ettiğimizde Yarım altın üretimi % 97.2 oranında artış yaşanırken  tam altında % 137,  beşi biryerde deki üretim artışı ise % 586 oldu. Sitemizde belirtilen altın fiyatları her daim güncellenmektedir.   En doğru ve güncel altın fiyatları için sitemizi her zaman takip edebilirsiniz. Sitemiz üzerinden ayrıca soru sorabilir, tahmin ve yorumlarda bulunabilirsiniz.


Altın Fiyatları


 |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler