son dakika haberleri

AK Partili gençlerden Bakan Osman Aşkın Bak'a ziyaret

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Muradiye Gençlik Kolları başkan ve üyeleri, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak'ı makamında ziyaret etti.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
AK Partili gençlerden Bakan Osman Aşkın Bak'a ziyaret
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 03.10.2017  10:27:00 eklendi.

 AK Parti Muradiye Gençlik Kolları Başkanı Selçuk Yay, yönetimi ile birlikte Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak'ı makamında ziyaret ederek gençler için ilçeye yatırım yapılmasını istedi.

 

Burada konuşan Başkan Yay, genç zihinleri spor ve kültürle işleyerek güçlü Türkiye'yi inşa ettiklerini belirterek, “Ziyaretimizde, İlçe Gençlik Spor Müdürlüğümüzün hazırlığını tamamladığı Çok Amaçlı Kapalı Spor Salonu ile Gençlik Merkezinin bir an önce yapılması, köylerimizde semt sahalarının oluşturulması ve Türkiye geneli BESYO mezunlarının atama konularını görüştük. Ziyaretimizden duyduğu memnuniyeti dile getiren Gençlik ve Spor Bakanımız Osman Aşkın Bak, BESYO mezunlarının ataması için Maliye Bakanıyla görüşmelerinin devam ettiğini ve en kısa sürede olumlu yanıt alacaklarını söyledi. Bunun yanında Van’da, şehir stadı sorununun çözümü noktasında toplantı yapacaklarını ve Muradiyeli gençler için de ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti. İnşallah Sayın Bakanımızın ilçemize kısa bir zaman içerisinde müjdeli haberleri olur. İlçemize yapılacak her sportif yatırım, gençlerimiz için büyük önem taşıyacaktır. Bize gösterdikleri ilgi alakalarından dolayı Muradiye adına Sayın Bakanımız Osman Aşkın Bak'a teşekkür ediyoruz” dedi.


Muradiye |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler