son dakika haberleri

AK Parti Saray İlçe Başkanlığı Tekerlekli Sandalye Dağıttı

Daha önce yaptıkları mahalle ziyaretleri sırasında gelen talepler doğrultusunda tespit edilen tekerlekli sandalye ihtiyacı olan 15 kişi tekerlekli sandalyelerine kavuştu.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
AK Parti Saray İlçe Başkanlığı Tekerlekli Sandalye Dağıttı
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 13.05.2016  00:39:00 eklendi.

Halkın talep ve sorunlarını çözmek öncelikli amaçları olduğunu söyleyen AK Parti Saray İlçe Başkanı Şeref Çevik, “Bizim siyasetimiz hizmet siyaseti. Bu nedenle ilçe yönetim kurulumuz, kadın ve gençlik kollarımızla birlikte mahalle ziyaretlerimizi aralıksız sürdürüyoruz. Ziyaretlerimiz sırasında çeşitli sorun ve talepler bize iletiliyor. Biz de bunları çözüme kavuşturmak için ilgili makamlar ile görüşmeler yapıyoruz.


Mahalle ziyaretlerimiz sırasında karşılaştığımız engelli kardeşlerimiz bizden tekerlekli sandalye talebinde bulundu. Biz de bu yönde bir çalışma başlattık. Bizden tekerlekli sandalye isteyen 15 kardeşimiz için tekerlekli sandalyelerini temin ettik ve evlerinde tek tek ziyaret ederek kendilerine verdik. Hem ihtiyaçlarını giderdik, hem de gönül birlikteliğimizi pekiştirdik. Kardeşlerimiz için çok önemli olan bu ihtiyaçlarını giderebildiğimiz için mutluyuz. Aslında hepimiz birer engelli adayıyız, yarın ne olacağımızı kimse bilmiyor. Bu nedenle birbirimizin derdi ile daha yakından dertlenmeli ve paylaşmalıyız. Hepimiz daha duyarlı davranmalı, ihtiyaç sahiplerinin ihtiyaçlarının giderilmesi için canla başla çalışmalıyız. Bu çalışmamızda bize destek veren AK Parti İstanbul Milletvekilimiz Metin Külünk Beyefendiye ve Adalet Platformu Başkanı Hüseyin Yüksek Beyefendiye şahsım AK Parti Saray İlçe Teşkilatım ve Saray halkı adına teşekkür ediyorum” dedi.


“İHTİYAÇ SAHİPLERİNE YARDIM ETMEYE DEVAM EDİYORUZ”

Yapılan mahalle ziyaretleri sırasında veya gelen talepler doğrultusunda ihtiyaç sahiplerinin ihtiyaçlarını gidermeye çalıştıklarını belirten Şeref Çevik, “ Gerek bizim yaptığımız mahalle ziyaretlerinde, gerekse ilçe teşkilatımıza gelerek müracaat eden vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını hiçbir siyasi görüş farkı gözetmeksizin çözmek için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. Bundan sonra da bize tekerlekli sandalye ihtiyacı için müracaat eden olursa kardeşlerimizin ihtiyaçlarını gidermeye çalışacağız” dedi.


Saray |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler