son dakika haberleri

Ak Parti Gürpınar Teşkilatından Dayanışma Yemeği

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Van’ın Gürpınar ilçe teşkilatı tarafından düzenlenen iftar yemeğinde, partililer ve ilçedeki kurum amirleri bir araya geldi.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Ak Parti Gürpınar Teşkilatından Dayanışma Yemeği
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 01.07.2016  11:45:00 eklendi.

Öğretmenevinde düzenlenen iftar programında AK Parti Gürpınar İlçe Başkanı Halit Toktaş, ilçe yönetimi, kadın kolları, gençlik kolları ve kurum amirleri katıldı.


İftar programı öncesinde kısa bir açıklamada bulunan AK Parti Gürpınar İlçe Başkanı Halit Toktaş, amaçlarının ilçedeki kurum amirleri ile kaynaşmak, birlik ve beraberliği bir kez daha pekiştirmek olduğunu vurguladı. Toktaş, “Ramazan ayı münasebetiyle tertiplediğimiz bu iftar yemeği; gerek bu ayın o kutsal maneviyatını hep birlikte yaşamak gerekse ilçemizde çalışan kurum amirlerimizle kaynaşıp, birlik ve beraberliğimizi pekiştirmektir. Bu manevi ayda bir araya gelerek iftar açmak en güzel duygulardan biridir. Ramazan demek; birlik ve beraberlik demektir. Ramazan, paylaştıkça güzeldir. Bizde AK Parti olarak böyle bir akşamda, birlik ve beraberliğimizi bir kez daha kanıtlamış olduk. Bu duygularla davetimize icabet eden tüm misafirlere teşekkür ediyorum” dedi.


Program, iftar yemeği ile sona erdi.


Gürpınar |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler