son dakika haberleri

AK Parti Başkale 6. Olağan kongresi yapıldı

AK Parti Başkale 6’ncı Olağan Kongresinde tek liste halinde seçimlere giren ve delegelerin tamamının oyunu alan Muğdat Saruhan yeniden ilçe başkanlığına seçildi.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
AK Parti Başkale 6. Olağan kongresi yapıldı
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 04.11.2017  14:57:00 eklendi.

 YİBO konferans salonunda gerçekleşen kongreye AK Parti Trabzon Milletvekili, Van ve Hakkari Bölge Koordinatörü Ayşe Şula Köseoğlu, AK Parti Van Milletvekili Burhan Kayatürk, Tuşba Belediye Başkanı Fevzi Özgökçe ve partililer katıldı.

 

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından konuşmalara geçildi. Kongrede yapılan konuşmaların ardından geçilen oylamada 266 delegenin oyunu alan Muğdat Saruhan tekrar ilçe başkanlığına seçildi. Yeniden başkanlığa seçilen Saruhan, teşekkür konuşması yaparak, bu güne kadar AK Parti İlçe Başkanlığı ve yönetiminde görev alanlara teşekkürlerini iletti. Bundan sonra tek amaçlarının ilçeye daha iyi hizmetler olduğunu ifade eden Başkan Saruhan; Biz davamızdan asla vaz geçmeyeceğiz. Bu halk her zaman Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında ve yolunda olacaktır. Bundan sonra teşkilatımızla canla başla çalışacağımıza bu salondakilere söz veriyoruz” dedi.

 

Seçimi kazandıktan sonra Başkan Saruhan ilçe YİBO okulunda partililere yemek ikramında bulundu.
 
 
 
 

 


Başkale |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler