son dakika haberleri

Abdullah Gül: 'Memleketin istikrara ihtiyacı var'

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, oyunu Beykoz Çubuklu İlkokulu'ndaki 1137 numaralı sandıkta kullandı. Gül, 'Bundan sonra memleketin şüphesiz ki huzura istikrara ihtiyacı var' dedi.11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, oyunu Beykoz Çubuklu İlkokulu'ndaki 1137 numaralı sandıkta kullandı. Gül, 'Bundan sonra m

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Abdullah Gül: 'Memleketin istikrara ihtiyacı var'
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 01.11.2015  14:28:00 eklendi.

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, oyunu kullanmak üzere Beykoz Kavacık Çubuklu İlkokulu'na geldi. Bir vatandaşın, “Buyurun biz de sizi bekliyorduk” demesi üzerine Abdullah Gül sırada bekleyen vatandaşlara “Kusura bakmayın” diyerek müsaade istedi. Gül oy kullanmak için sıra bekleyen vatandaşlarla toklaşarak kısa bir süre sohbet etti. Abdullah Gül daha sonra aileleriyle okula gelen çocukları severek onlarla fotoğraf çektirdi. Gül 1139 nolu sandıkta oyunu kullandı.

 

Çıkışta gazetecilerin sorularını cevaplayan 11. Cumhurbaşkanı Gül, “Seçim günleri milletin hakemliğine başvurma günü olmuş oluyor. Herkes oyunu kullanıyor.  Bundan sonra memleketin şüphesiz ki huzura istikrara ihtiyacı var. Hayırlısı olsun inşallah vatan için millet için. İnşallah hayırlı olur her şey” diye konuştu.

 

Bir gazetecinin, “Yeniden bir koalisyon ihtimali doğarsa Türkiye’yi nasıl bir siyasi ortam bekler?” sorusuna da Gül, “Bilemem. Hele bir netice çıksın, millet için ne gerekiyorsa onu herkes yapacak. Hayırlı olsun inşallah” demekle yetindi. Gül daha sonra okuldan ayrıldı.  

SADIK KAHRAMAN

SEÇİM ÖZEL |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler