son dakika haberleri

Rahatlığın Simgesi Taytlar

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Rahatlığın Simgesi Taytlar
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 26.11.2019  13:57:00 eklendi.

 ADVERTORİAL REKLAM

 

Rahatlığın Simgesi Taytlar

Rahatlığın simgesi olan taytlar önceleri sadece spor hayatında tercih edilirken günümüzde her türlü ortama uyum sağlayacak şekilde tercih edilmektedir. Tayt esnek bir yapıya sahip olduğundan son derece rahat bir kullanıma sahiptir. Giyildiği zaman vücudun şeklini alarak rahat bir şekilde hareket edilmesini sağlar. 

Tayt Tercih Edilebilecek Ortamlar

Tayt her ortamda rahatlıkla tercih edilebilir bir kıyafet türüdür. Hem şık bir ortamda hem rahat bir ortamda hem de spor yapılan bir ortamda giyilebilir. Üzerine işlemeli veya boncuklu bir tunik giyilerek şık bir ortama rahatça girilebilir. Tayt üzerine spor bir tişört ya da penye bir tunik giyilerek rahat bir ortada tercih edilebilir.

Tayt Modelleri

Her türlü ortamda rahatlıkla giyilebilen tayt modelleri oldukça fazla çeşide sahiptir. Uzun tayt modelleri, kısa ve kapri tayt modelleri olmak üzere üç çeşittir. Aynı zamanda kumaş olarak da çeşitlidirler. Penye modeller ve likralı modelleri bulunmaktadır. Son zamanlarda tayta olan ilgi arttığından tüllü modeller, işlemeli ve simli modeller çok tutulmaktadır. https://www.cappmoda.com/tayt-pantolon yeni model taytların adresi konumunda bulunuyor.

 


A-Haber |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler