son dakika haberleri

Puma

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Puma
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 24.06.2019  23:06:00 eklendi.

 ADVERTORİAL REKLAM

Puma

Puma 1948 yılında tescillenmiş bir ayakkabı markasıdır. Öncelikle Avrupa daha sonrasında da Kuzey Amerika pazarında çok büyük bir ilgiyle karşılaşmıştır. Çok sayıda ürün satmaya başlayan Puma şirketi, üretim alanını da genişletmiştir. Aynı zamanda Puma sadece ayakkabı üretimi ile yetinmemiştir. Spor giyim alanında 70 yıllık bir geçmişi arkasında bırakan Puma, artık özellikle de spor giyim alanında ayakkabı ile başlattığı üretimine, günümüzde sporla alakalı neredeyse her türde bir üretim oluşturmuştur.

Günümüzde şirket merkezi,  ülkenin Bavyera eyaletinde bulunan Herzogenaurach şehrinde bulunmaktadır.  Yıllık 3,5 milyar avroyu aşan bir gelire sahip olan Puma, Bu anlamda oldukça dikkat çekici olan marka, Alman ekonomisine de çok önemli bir gelir sağlar. Formula 1 için ürettiği giysilerle bilinen Puma markası 2006 Dünya Kupası’ndaki pek çok takımın da resmi sponsoru olmuştur. Ayrıca Mercedes, BMW, Ford, Ferrari gibi markaların da sponsorluğunu üstlenen Puma net gelir düzeyi 202.2 milyon dolar ile dikkat çekmektedir.

Neden Puma?

Firma ürettiği ayakkabı ve spor malzemeleriyle müşterilerine kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Bu gelişim politikasını uzun ömürlü ürünlere borçludur. Kaliteli ürünleri sayesinde hiçbir güven problemi yaşamamaktadır. Müşterilerine gönül rahatlığıyla Puma sayesinde rahat spor ürünler üretmektedir. Bu markanın en güzel modellerine https://www.sneaksup.com.tr/puma sayfasından ulaşabilirsiniz.

 


A-Haber |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler