son dakika haberleri

Tebrik Mesajları: Doğum Günü - Evlilik Yıldönümü

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Tebrik Mesajları: Doğum Günü - Evlilik Yıldönümü
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 11.03.2019  11:37:00 eklendi.

ADVERTORİAL REKLAM

 

 

 

Doğum günü ya da evlilik yıl dönümlerinde karınız/kocanız için bir şeyler yaptığınızda, aranızdaki bağı daha da güçlendirir ve anlamlı bir hale getirirsiniz. Çünkü bu özel günlerin anlamsız olduğunu düşünen eşler bile, böyle günlerde içten içe özel olduğunu hissetmek ister. Bunu hak ederler de…

 

Peki nasıl?

 

Belki hoşlanacağı güzel bir sürpriz ile belki de sevgi dolu aşk cümleleriyle ona özel olduğunu hissettirebilirsiniz. ‘Benim karım/kocam romantiktir, aşk dolu cümlelerle onu özel hissettirmek istiyorum.’ diyorsanız, sizin için derlediğimiz doğum günü ve yıl dönümü mesajlarlarından ilham alarak eşinizin bu özel günlerinde değerli hissetmesini sağlayabilirsiniz.

 

Aşağıda sizin için listelediğimiz aşk dolu doğum günü ve yıl dönümü mesajlarını bulabilirsiniz.

 

Doğum Günü Mesajları

 

     Seninle vakit geçirdiğim her an, sana olan aşkım artıyor. Beni dünyanın en mutlu adamı/kadını yaptığın için teşekkür ederim sevgilim. Umarım doğum günü sürprizimle ben de seni mutlu edebilirim. Doğum günün kutlu olsun aşkım!

     Sabah güne enerjik ve mutlu başlamamın sebebi, dünyadaki güneşim, bülbül sesli sevgilim… Seni her şeyden ve herkesten çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun bebeğim!

     Bana hissettirdiklerin ve yaşattırdıkların için sana minnettarım. Kaç yıl geçerse geçsin, her doğum gününde senin yanında olacağım. Doğum günün kutlu olsun sevgilim!

     İyi ki doğdun kalbimin atma sebebi, gün ışığım, güzel/yakışıklı sevgilim… Bana hissettirdiklerin ve yaşattırdıkların için sana çok teşekkür ederim. Sana olan duygularım her geçen gün artıyor. Seni tüm kalbimle seviyorum doğum günün kutlu olsun!

     Seni sevmek bana bu dünyada verilmiş en büyük hediye. Seninle birlikte olmak bir ayrıcalık. Senin gibi birinin beni sevmesi ise bir nimet. Seni seviyorum, iyi ki doğdun!

 

Yıl Dönümü Mesajları

 

     Seni ilk gördüğüm an nefesim kesildi ve bugüne kadar hiç aşık olmadığımı anladım. Hiç vakit kaybetmeden seninle o an evlenmek istedim. Evli geçirdiğimiz her gün sana olan aşkım daha da büyüdü. Her geçen gün daha da büyüyecek. Seni seviyorum, nice mutlu yıl dönümlerine!

     İyi ve kötü günlerde birbirimize destek olmak bana güveni, sinirli anlarımızda birbirimize hoşgörülü olmak bana sabrı ve umutsuz anlarımızda birbirimize olan pozitif tutumumuz bana daha güçlü olmam gerektiğini öğretti. Evlilik bize her gün bir şeyler öğretmeye devam ediyor. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun sevgilim!

     Keşke dünyadaki herkesin senin gibi aşık, güzel/yakışıklı, esprili, saygılı bir karısı/kocası olsa. O zaman emin ol dünya daha güzel ve aşk dolu bir yer olurdu. İyi ki hayatımdasın karıcığım/kocacığım, evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun!

     Senin varlığın olmadan ne yapardım bilmiyorum. Sen olmadan kendimi o kadar yarım hissediyorum ki… Sevgi, aşk, güven, özveri… Tüm duyguları seninle zirvede yaşıyorum. Nice mutlu yıl dönümlerine…

     Tüm dünyayı dolaştım, ama tüm evreni dolaşsam bile senin gibi güzel/yakışıklı biriyle karşılaşamazdım. Tanıştığımız günden beri beni dünyanın en mutlu insanı yaptın. Seni çok seviyorum karıcığım/kocacığım, evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun!

 

Bir elmanın yarısı gibi olduğunuz eşinizin doğum gününde ya da evlilik yıl dönümüzde sayfalar dolusu aşk cümlesi yazarak bu anı taçlandırmak isteseniz de, onlara karşı hissettiklerinizi anlatmak için kelimeler yetmez biliyoruz. Fakat doğum günlerinde ya da evlilik yıl dönümünüzde onlar için aşk dolu mesajlar yazmak istediğinizde, ilham alabileceğiniz cümleleri yukarıda sizin için listeledik. Umarız, karınıza/kocanıza duygularınızı ifade ederken size ilham olabiliriz.

 

Mesaj Örneklerinin Devamı için:

 

·         Doğum Günü Mesaj Örnekleri – 444Cicek.com

·         Evlilik Yıldönümü Sözleri -444Cicek.com

 


A-Haber |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler