son dakika haberleri

En Özel Gününüzde Damatlık Takım Elbise Nasıl Seçilmelidir?

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
En Özel Gününüzde Damatlık Takım Elbise Nasıl Seçilmelidir?
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 31.12.2018  12:42:00 eklendi.

ADVERTORİAL REKLAM 

 

En Özel Gününüzde Damatlık Takım Elbise Nasıl Seçilmelidir?

Düğün gününüz yaklaştıkça gelin ve damat adayların heyecanları daha da artmaya başlar. Gelinlik alışverişteki detaylara sahip olmasa da damatlık seçimlerine de özen göstermek gerekir. Damatlık takımları birçok renkte ve modelde tasarlanır. Damatlık seçimi yaparken mutlaka vücut yapınıza göre seçmelisiniz. Uzun ve zayıf bir tipiniz varsa slim fit takım elbiseler size yakışan model olacaktır. İri ve yapılı biriyseniz bol kesimli damatlık takım elbise modelini seçmelisiniz. Damatlık elbiselerinizde takım elbisenin yerine smokin tercihlerinizi mekâna uygun yapmalısınız. Damatlık takım elbiselerde genelde siyah, gri ve lacivert renkleri seçilir. Düğünde sportif bir tarz yakalama istiyorsanız yelekli takım elbise modellerini tercih edebilirsiniz. Otelde düğün yapmak istiyorsanız smokin giyebilirsiniz. Smokin giyecekseniz mutlaka papyon ve kuşak kullanmalısınız. Smokininizin gömleğini de ata gömlek modeli olmalıdır. 

Vücut Tipinize Uyan Damatlık Modelleri Nasıl Olmalıdır?

Üçgen vücuda sahip erkekler için genelde tüm takım modelleri uyar. Böyle vücuda sahip erkekler tek renkli damatlık modeli seçmelidir. Pantolon modeliniz kesinlik pilili olmamalıdır düz kesimde olmalıdır. Bu renk ve modeldeki damatlıklar sizi daha zayıf ve uzun gösterecektir. Boyunuz çok uzun ve çok zayıfsanız kesinlikle düz renklerden ve slim fit kesimli damatlıkları tercih etmemelisiniz. Bu damatlık modeli sizi daha zayıf ve daha uzun durmanıza neden olur. Omuzları geniş göstermek için geniş yakalı takım elbise modeli tercih etmelisiniz.

Damatlıklarınızı farklı renklerde pantolon ceket kombini yapmalısınız. Sizde aradığınız damatlık takım elbise modellerini https://www.pierrecardin.com.tr/smokin-erkek-takim-elbise/ sitesinden bulabilirsiniz.


A-Haber |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler