Manşetleri / Kapat
(YGA) İşte Yer Gök Aşk-son bölüm izle full izle (youtube) yeni bölüm fragmanı izle
(YGA) İşte Yer Gök Aşk-son bölüm izle full izle (youtube)  yeni bölüm fragmanı izle
03.12.2011  09:13:00 eklendi.

Yer Gök Aşk 28 Kasım Fox tv ekranlarına geldi.Yer Gök Aşk bomba gibi bir bolümle geldi.Yer Gök Aşk dizisi 57.bölüm izlemek için tıklayınız.Yer Gök Aşk son bölüm izle.

Yorum Yaz

 

 Yer Gök Aşk 57.bölüm fragman özeti sizler için derlenmiştir...

 
Bade, hayatının hatasını yapmaktan son anda kurtulur. Otel odasında Havva'yı bulamayan Bade, Hamiyet'le karşılaşır. Havva, bütün anılarını ve aşkını arkada bırakıp gitmek için hazırdır. Ancak, hiç beklemediği bir rastlantı bütün planlarını alt üst eder. Bade, Hamiyet'i görmenin şokuyla kendine gelir. Havva'dan başka bir şey düşünemez haldedir. Hamiyet, bütün olanları anlatmak zorunda kalır.  www.gazetevan.com Artık, Havva'dan kurtulmalarına saatler kalır. Şirkette bıçak kemiğe dayanır. Celal'in ortaklık teklifini kabul etmek tek çaredir. Yusuf, istemese de bunu kabul eder ve bu ortaklığa en çok Bade sevinir. Küçük Yılmaz, çaresiz istemediği bir oyunun parçası olur. Sultan, sıkıştırsa da açık vermez. Susmak onun için tek çaredir. Sultan'ın Havva'yı sakladığını öğrenen Hamiyet, deliye döner. Sultan'dan kurtulmanın vakti gelir. Ama evdeki hesap çarşıya uymaz, çevirdiği dolaplar ayağına dolanmak üzeredir. Yusuf, kalbinde yeni bir sayfa açar. Ancak, çok yakında yaşayacağı şok, hayatının eksenini yeniden değiştirecektir.
 
 
 

 

Nevşehir Kapadokya'da geçen müthiş bir aşk hikayesi, yine heycanlı, yine umutlu ve yine aşk dolu bir bölümle geliyor. www.gazetevan.com
 Yusuf"un Havva"yı bulabilme ihtimali onu içten içe yemektedir. Havva yaşadığı anın şokundan kurtulur; ne yazık ki o ve Yusuf için artık bir gelecek yoktur. Yusuf"tan kaçar. Havva"nın izini kaybeden Yusuf deliye döner ama peşini bırakmaya niyeti yoktur. Hamiyet Celal"in şirketine girer, ortaklık anlaşmasını öğrenir. Münevver ise hiç beklemediği bir şekilde Hamiyet"e yakalanınca sırrı açığa çıkar. www.gazetevan.com Mehmet Celal"le yapılan ortaklığı Bade"den öğrenir ve çok sinirlenir. O sinirle Bade"ye, onu Yusuf"un değil, kendisinin sevdiğini söyler. Bu konuşmaya Yılmaz da şahit olur, Mehmet"ten hesap sorma vakti artık gelmiştir. Sultan Havva"dan beklemediği bir telefon alır. Duyacakları onu şoke edecektir ama olan olmuştur. Yusuf Cemile"den Havva"nın kaldığı evi öğrenir ama ev boştur. Remzi ve Havva havaalanında dakikaları saymaktadırlar. Yusuf"un ise Havva"yı bulması için tek bir şansı kalmıştır. 
 
 Yer Gök Aşk 57.bölüm özeti izle.
Paylaş : FacebookFacebook, GoogleGoogle, YahooYahoo, DiggDigg, Del.icio.usDel.icio.us, TwitterTwitter

Yapılan Yorumlar

YORUMLAR
Haberi

Arkadadaşınıza Gönderin


Son Haberler
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Gazetevan İhlas Haber Ajansı ve Doğan Haber Ajansına Abonesidir.
Yazılım ve Tasarım: VanWebTasarim
>