Manşetleri / Kapat
HÜDA PAR Genel Başkanı Van’da
HÜDA PAR Genel Başkanı Van’da
19.09.2013  11:47:00 eklendi.

Van’a gelen HÜDA-PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu ve beraberindekiler seçim çalışmalarıyla ilgili istişare toplantısı yaptı.

Yorum YazHüda-Par Van İl Başkanlığı binasında Van İl ve ilçe teşkilatlarıyla bir araya gelen Hür Dava Partisi Genel Başkanı Av. Zekeriya Yapıcıoğlu, genel başkan yardımcıları M. Bahattin Temel ve İsa Aydın seçim çalışmalarını masaya yatırdı.


 

 

 

İstişare toplantısı Genel Başkan Zekeriya Yapıcıoğlu’nun yanı sıra genel başkan yardımcıları M. Bahattin Temel ve İsa Aydın, GİK Üyesi Avukat Mehmet Mehdi Oğuz, Van il başkanı Rasim Sayğın, İl başkan yardımcıları, ilçe başkanları ve teşkilat üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi.Toplantıdan sonra konuşan Yapıcıoğlu; İl ve ilçe teşkilatlarının çalışmalarını değerlendirerek, Şu an, seçime girecekleri yerlerde ve adayların tespiti noktasında çalışma yürüttüklerini belirterek, Van'daki seçim çalışmalarını da güzel bulduklarını adayların açıklanmasından sonra daha canlı bir şekilde sahada çalışmalarını yürüteceklerini ifade etti.


Paylaş : FacebookFacebook, GoogleGoogle, YahooYahoo, DiggDigg, Del.icio.usDel.icio.us, TwitterTwitter

Yapılan Yorumlar
haşim-2013-09-21
asıl kürt düşmanı kim?
asıl kürt düşmanı kürde iftira atan medyadan haberi olmayan atgözü bakış açısına sahip sadece kendi yalan dolan ajanslarına inanan ama başka gerçekleri araştırmayan sahte ,üçkağıtçı yalancı ,iftiracı ,çabulcu ,kominist , dini olmayan, ne olduğunu bilmeyen, kime hizmet ,kime maşa olduğunun farkında olmayan kişilerdir. Sen bu karıncayı dahi incitmemiş insanlara nasıl iftira atarsın. sen kendi evinde dahi kürtçe konuşmasını bilmezken bu müslüman kürtler kürt müslümanları için ne bedeller ödedi senin haberin yok. kürdün dini islamdır. bunu asla unutma. filistinde mücadele fkö le başladı hamasla devam ediyor. burada da mücadele pkk le başladı (değil ama öyle olsun) yine müslümanlarla bitecek . sen bu insanları tanımıyorsan at gözlüğünü çıkarmıyorsan sana ve senin zihninde olanlara yazık. bir kürt olarak sizin gibilerinden kurtulmak ne mutluluklar verir biz müslüman kürtlere.
efe6565-2013-09-21
kürt düşmanları
bunlar kürt düşmanı kürtlük düşmanı... allahu ekber diye tekbir getirip insan kalbi yiyen vahşiler...
vanlı-2013-09-20
çok ciddiler bence
bence bunlar çok ciddiler vanı inşallah alırlarda bizde bazı sahte özgürlükçülerden kurtuluruz. bence vana en yakışan bu insanlara sahip çıkmaları.

YORUMLAR
Haberi

Arkadadaşınıza Gönderin


Van
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Gazetevan İhlas Haber Ajansı ve Doğan Haber Ajansına Abonesidir.
Yazılım ve Tasarım: VanWebTasarim
>