son dakika haberleri

HÜDA PAR Genel Başkanı Van’da

Van’a gelen HÜDA-PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu ve beraberindekiler seçim çalışmalarıyla ilgili istişare toplantısı yaptı.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
HÜDA PAR Genel Başkanı Van’da
Haber Yorumları
  • haşim 2013-09-21 asıl kürt düşmanı kürde iftira atan medyadan haberi olmayan atgözü bakış açısına sahip sadece kendi yalan dolan ajanslarına inanan ama başka gerçekleri araştırmayan sahte ,üçkağıtçı yalancı ,iftiracı ,çabulcu ,kominist , dini olmayan, ne olduğunu bilmeyen, kime hizmet ,kime maşa olduğunun farkında olmayan kişilerdir. Sen bu karıncayı dahi incitmemiş insanlara nasıl iftira atarsın. sen kendi evinde dahi kürtçe konuşmasını bilmezken bu müslüman kürtler kürt müslümanları için ne bedeller ödedi senin haberin yok. kürdün dini islamdır. bunu asla unutma. filistinde mücadele fkö le başladı hamasla devam ediyor. burada da mücadele pkk le başladı (değil ama öyle olsun) yine müslümanlarla bitecek . sen bu insanları tanımıyorsan at gözlüğünü çıkarmıyorsan sana ve senin zihninde olanlara yazık. bir kürt olarak sizin gibilerinden kurtulmak ne mutluluklar verir biz müslüman kürtlere.
  • efe6565 2013-09-21 bunlar kürt düşmanı kürtlük düşmanı... allahu ekber diye tekbir getirip insan kalbi yiyen vahşiler...
  • vanlı 2013-09-20 bence bunlar çok ciddiler vanı inşallah alırlarda bizde bazı sahte özgürlükçülerden kurtuluruz. bence vana en yakışan bu insanlara sahip çıkmaları.

    Haber Tarihi : 19.09.2013  11:47:00 eklendi.Hüda-Par Van İl Başkanlığı binasında Van İl ve ilçe teşkilatlarıyla bir araya gelen Hür Dava Partisi Genel Başkanı Av. Zekeriya Yapıcıoğlu, genel başkan yardımcıları M. Bahattin Temel ve İsa Aydın seçim çalışmalarını masaya yatırdı.


 

 

 

İstişare toplantısı Genel Başkan Zekeriya Yapıcıoğlu’nun yanı sıra genel başkan yardımcıları M. Bahattin Temel ve İsa Aydın, GİK Üyesi Avukat Mehmet Mehdi Oğuz, Van il başkanı Rasim Sayğın, İl başkan yardımcıları, ilçe başkanları ve teşkilat üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi.Toplantıdan sonra konuşan Yapıcıoğlu; İl ve ilçe teşkilatlarının çalışmalarını değerlendirerek, Şu an, seçime girecekleri yerlerde ve adayların tespiti noktasında çalışma yürüttüklerini belirterek, Van'daki seçim çalışmalarını da güzel bulduklarını adayların açıklanmasından sonra daha canlı bir şekilde sahada çalışmalarını yürüteceklerini ifade etti.


Van |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler